TRACHEA: Soutěž OVERFACE

10.05.2012 14:40

Milí čtenáři a příznivci zajímavého bydlení – je to tady!

Po dohodě se společností TRACHEA, s.r.o., jsme se stali mediálními partnery vyhlášené zajímavé soutěže pro všechny kreativní designery, umělce, nábytkáře a šikovné zájemce o bydlení. O co se jedná? Hledáme nové a originální nápady na motivy nábytkových potisků Overface. Nechte rozletět vaši fantazii, a posílejte nám vaše návrhy v záložce Soutěž s Overface!

Co je Overface? Se zajímavým směrem v nábytkové tvorbě se můžete seznámit na našich stránkách zde, případně na specializovaném webu Truhlářský portálPodrobnosti naleznete také přímo u zdroje - u společnosti TRACHEA, a to zde.

Znáte kreativní designery, nábytkáře, grafiky nebo máte šikovné kamarády? Doporučte jim naši Soutěž s Overface o ceny Apple! Zúčastnit se může každý, kdo nám pošle vlastní návrh motivů pro potisky Overface. Nemusíte být umělcem či designérem, zúčastnit se může kdokoli, kdo má zájem o atraktivní a netradiční bydlení! Bližší informace k soutěži naleznete na Facebooku zdenebo na webu vyhlašovatele soutěže – společnosti Trachea, s.r.o. 

  AKCE PLATÍ DO 31. 5. 2012  

 

 

 

Zpět