FEEL WOOD: Dřevěná masivní podlaha - krása i po padesáti letech

14.09.2015 17:25

Dřevěná podlaha dává a nebere si skoro nic. Masivní dřevěnou podlahu si pořídí zejména ten, kdo dokáže ocenit přírodní materiály, nadchne se pro jejich originalitu a zároveň si je vědom jejich dlouhověkosti. Je investicí do budoucnosti. Masivní podlaha FEEL WOOD s vámi prožije celý život. Stane se nositelem vzpomínek, budete ji považovat za součást svého domova. Vidí vaše děti vyrůstat, dospívat, stárnout. Je tu pro vás i pro ně. Je krásná po deseti i padesáti letech, je to zkrátka odkaz pro další generace.

 

FEEL WOOD: Prožijte s námi každý okamžik

Když se rozhodujete, jakou podlahu zvolíte pro svůj domov, většinou zvítězí pocit. Ten bezkonkurenčně porazí i takové praktické záležitosti, jako jsou pokládka, fyzikální vlastnosti nebo údržba. Pro mladou rodinu je masivní podlaha FEEL WOOD ideální volbou. Pěstujte ve svých dětech lásku ke dřevu už od kolébky. Až se bude vaše malé štěstí batolit po dřevěné podlaze, můžete být naprosto v klidu. Bude totiž v teple a bezpečí. Nová dřevěná podlaha navíc vyžaduje jen minimální péči, což v nastávajícím shonu určitě oceníte.

 

Co si budeme povídat, většinu času doma stráví školní děti právě na podlaze. Kreslení, malování, lepení papíru. Kostky, lego, stavebnice, autíčka a vláčky. To všechno zanechá na vaší dřevěné podlaze první šrámy. Zhruba po 10 letech si dřevo řekne o první přebroušení. Vás jako rodiče bude ale zajímat především to, že je dřevěná podlaha pro vaše děti absolutně nezávadná, zdravá, nevyvolávající alergii. A že občas ujede pastelka vedle? Věřte nám, podlahovky FEEL WOOD jsou na ně připravené. Přesvědčíte se sami na instruktážním videu zde

Nastává jedno z nejtěžších životních období, puberta. Vaše podlaha na to má sice věk, přesto nevzdoruje a nedává na sobě nic znát. Velmi obstojně snáší chaos v dětských pokojích, práskající dveře a nezachvěje se ani při vyšších decibelech. Po posledním omlazení vypadá pořád dobře a vy si jí tak nemusíte všímat (což ocení zejména vaše děti). Na oplátku nabízí něco navíc, něco, co jen tak někdo nemá. Je prostě cool.

Podlaha FEEL WOOD ještě není ani ve třetině svého života, přesto toho už tolik zažila. Možná by to chtělo malou změnu, kterou jistě jako mladý pár zařizující si bydlení, oceníte. Po třiceti letech je dobré podlahu znovu přebrousit a při té příležitosti jí pořídit nový kabát, novou povrchovou úpravu. Máte světlé dost? Zkuste tmavší olej nebo lak, který dodá celému interiéru absolutně nový rozměr a špetku exotiky. Základ ale zůstává stejný. Masivní dřevo.

 

V šedesáti letech si masivní podlaha stále zachovává svůj půvab. Nechává vyniknout pravé struktuře dřeva, na překážku nejsou ani drobné prasklinky, které jí dodají na rustikálnosti a originalitě. Získá tak svou nezaměnitelnou podobu. V tomto období si budete považovat zejména velmi snadnou údržbu a péči o podlahu. Je pravděpodobné, že bude vyžadovat ještě jedno přebroušení a přelakování. Její další renovaci ale už zajistí vaše děti...

Foto v článku (C) SECA

 

Článek byl připraven ve spolupráci s firmou SECA Borohrádek, výrobcem a prodejcem masivních dřevěných podlah značky FEEL WOOD a palubek.

 

Zpět