FEEL WOOD: Jasan je ideálním materiálem na masivní dřevěné podlahy

21.09.2015 18:30

Jasanové dřevo v sobě ukrývá neskutečný potenciál. Rozhodli jsme se ho naplno využít a nabízíme vám masivní jasanové podlahy, které vás nezklamou za žádné situace! Společně s dubovou podlahou patří k těm nejkvalitnějším, nejodolnějším a nejtvrdším.

Jasanové dřevo je ideálním materiálem pro vaši podlahu. Je odolné, ale přitom pružné a má svůj charakteristický dekor. Prostě si ho zamilujete. (Zde dekor Rustikal)

 

Jasanové dřevo je ceněné nejen pro své skvělé fyzikální vlastnosti, které ocení každý praktik, ale také pro originální design, jež lahodí oku každého estéta. Jasanová podlaha je charakteristická pro různobarevnost lamel. Ta je způsobená obsahem tmavšího jádra stromu. Na podlaze pak vzniká opravdu zajímavá souhra světlých a tmavých odstínů dřeva.

 

Proč je jasan ideální dřevinou pro masivní podlahu?

  • těžké, odolné a stabilní dřevo
  • elastické, pružné, výborné na ohýbání
  • vykazuje minimální sesychání bez deformací
  • pevné v ohybu a tlaku

 

Nová koupelna? Klidně s jasanovou podlahou!

Dřevo si nemusíte odpírat ani v takových místnostech, jako jsou koupelny nebo sauny. Dodáváme totiž tzv. thermo-jasan, neboli tepelně upravené jasanové podlahovky. Dřevo se nejprve zahřeje, poté naimpregnuje a prudce ochladí. Získá tak nové vlastnosti, jako jsou odolnost vůči vodě a vlhku, plísním i škůdcům. Zároveň se zvyšuje tvrdost dřeva, snižuje sesychání a bobtnání. Bonusem thermo-jasanové podlahy je její jedinečný exkluzivní vzhled tmavé čokolády!

 

Vyberte si z dekorů jasanové podlahy

Dřevěná masivní podlaha, jasan, dekor Rustikal

 

Dřevěná masivní podlaha, jasan, dekor Natur

 

Dřevěná masivní podlaha, jasan, dekor Select

 

Dřevěná masivní podlaha, jasan, dekor Thermo-jasan

 

Dřevěná masivní podlaha, jasan, dekor Thermo-jasan Natur bílý

 

Pořiďte si domů krásnou jasanovou podlahu! Napište nám, zpracujeme pro vás cenovou nabídku zdarma.

Článek byl připraven ve spolupráci s firmou SECA Borohrádek, výrobcem a prodejcem masivních dřevěných podlah značky FEEL WOOD a palubek.

 

 

 

Zpět