Hettich WingLine L: Kování pro skládané dveře velkých rozměrů

02.01.2018 10:36

Firma Hettich přichází na trh se zajímavým kováním pro skládané dveře spojené s bokem skříně, s horním nosným profilem a dolním vodicím profilem. Kování představuje perfektní mechanické řešení pohybu skládaných dveří se dvěma křídly, které charakterizuje perfektní a tichý chod. Kinematika pohybu dveří ke dokonalá díky optimalizovanému systému vedení – dveře se tiše a hladce otevřou a zůstanou v koncové poloze. Nosnost kování pro dveřní křídla je uzpůsobena požadavku velké zátěže, takže zvládne dveře o hmotnosti až 25 kg a obslouží skříně skutečně velkých rozměrů  – s výškou křídla do 2400 mm, šířkou křídla do 600 mm a maximální velikostí skříně 2400 x 2400 mm.

Praktické řešení velkoprostorové skříně se skládanými dveřmi 

 

Systémové řešení WingLine_L

 

Kování WingLine L nabízí mechanickou podporu otvírání pohybem jedné ruky. Pro tlumené zavírání a otvírání si zákazníci mohou vybrat ze tří možností řešení – Push to Move, Pull to Move nebo Pull to Move Silent. Jemným zatlačením na dveře bez úchytek nebo lehkým potažením za úchytku se sestava automaticky otvírá a dojede tlumeně do otevřené pozice. Fascinující efekt otvírání přitom funguje na čistě mechanickém základu, bez nutnosti instalace elektrického kabelu či řešení elektrické sítě.

Push to move – Lehkým zatlačením na křídlo se dveře automaticky otevřou, pak se ručně zavřou

 

Pull to move – Minimálním potažením za úchytku pootevřete dveře a od úhlu otevření 1° probíhá otvírání samočinně, do zavřené polohy se vrací ručně

 

Pull to move Silent – Lehkým zatažením za úchytku pootevřete dveře a od úhlu otevření 35° se budou otvírat samočinně, do zavřené pozice dojedou tlumeně

 

Jaký je mezi nimi rozdíl? V nabízeném komfortu obsluhy. Systém Push to move zajistí, že lehkým zatlačením na křídlo se dveře bez úchytek automaticky otevřou, zavírají se potom ručně. Systém Pull to move je určen pro dveře s úchytkami. Minimálním potažením za úchytku pootevřete dveře a od úhlu otevření 1° probíhá otvírání samočinně, do zavřené polohy se vrací ručně. Systém Pull to move Silent lehkým zatažením za úchytku pootevřete dveře a od úhlu otevření 35° se budou otvírat samočinně, do zavřené pozice dojedou tlumeně. Tyto nové a jedinečné otevírací mechanismy pro skládané dveře musí bezvadně fungovat pro každou šířku dveří a doporučenou hmotnost, proto se vyrábějí ve třech výkonnostních třídách.

Výkonnostní třídy otvíracích mechanismů

 

Plné otevření široké skříně umožňuje panoramatickou kontrolu úložného prostoru, které čelně zpřístupňuje téměř 6 m2. Minimální přesah otevřených dveří do světlé šířky také umožňuje efektivní využití vnitřního prostoru.

Kování WingLine L pro velké skládané dveře je konstrukčně přívětivé, protože snadnou montáž zvládne jedna osoba. Inteligentní montážní příslušenství usnadňuje sestavení celé skříně a montáž dveří se provádí bez nářadí.  Kování je vhodné pro skříně ložnic, kuchyňských sestav i vybavení kanceláře.

Optimální využití prostoru: Minimální přesah otevřených dveří do světlé šířky a bezpečné držení dveří v otevřeném stavu 

 

Bez úchytek: Kompletní otevření sestavy dveří jedním stiskem – díky modulu Push to move

 

Vždy přesvědčivý – WingLine L je vhodný pro všechny standardní formáty dveří

 

Působivý chod – lehký jako nikdy dříve a téměř neslyšný

 

 

ODKAZY:

Webová stránka k produktu WingLine L zde

Video k produktu WingLine L zde:

Brožura k produktu WingLine L ke stažení zde:

 

 

HETTICH ČR, k.s.

Jihlavská 3, 591 01 Žďár nad Sázavou

Tel.: 566 692 111

Mail: hettich@hettich.cz

www.hettich.cz

 

   KOMERČNÍ PREZENTACE   

 

HETTICH ČR, k.s.

Jihlavská 3, 591 01 Žďár nad Sázavou

Tel.: 566 692 111

Mail: hettich@hettich.cz

www.hettich.cz

 

   KOMERČNÍ PREZENTACE   

 

 

Zpět