TRACHEA, s.r.o.: Dětské nábytkové úchytky - stylové a nezávadné

04.08.2017 22:32

Pokud máte i vy doma malého nezbedu, který začíná objevovat svět, rozhodně věnujte zvýšenou pozornost výběru nábytku do jeho pokojíčku. Nejen absolutně nezávadné materiály, ale zejména bezpečné tvary úchytek totiž mohou zabránit nejrůznějším zraněním.

"Protože výrobě dětských nábytkových dvířek se věnujeme s poměrně dlouhou tradicí, rozhodli jsme se představit kolekci úchytek speciálně upravených právě pro dvířka a zásuvky v dětském pokoji. Pevná konstrukce úchytky je obalena měkkou pryží, která minimalizuje nebezpečí úrazu, pokud dítě na úchytku spadne, nebo do ní narazí," říká Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení společnosti TRACHEA, největšího výrobce nábytkových dvířek a dekorativních panelů na českém trhu.

Ukázkové řešení dětského nábytku s nádhernými praktickými a bezpečnými úchytkami

 

Pokud vás toto řešení zaujalo, máme další dobrou zprávu – firma nabízí bohatý výběr designových variant úchytek, které dozajista uspokojí jakoukoliv dětskou fantazii. Ať už si vyberete tvar kytičky, auta, rybky nebo šneka, vždy svým dětem pořídíte stylový, ale hlavně bezpečný způsob otevírání skříněk.

"Pryžový materiál je samozřejmě hygienicky nezávadný, stejný se používá také například v potravinářství nebo zdravotnictví. Rovněž je velmi odolný a co se týká údržby, můžete jej bez problémů omýt," doplňuje Martin Dusík.

Dětská úchytka ve tvaru auta

 

 Ekologie nezůstává pozadu

Společnost Trachea se stále více věnuje moderním nábytkářským trendům. V loňském roce nabídla zájemcům atraktivní novinku – možnost opatřit nábytková dvířka stylovým grafickým motivem, samozřejmě klidně i vlastním. To se samozřejmě týká i dětských dvířek, v  nabídce jsou proto k výběru nejrůznější kreslené motivy. Pokud si vyberete například motiv zvířátek, můžete si k němu zvolit i odpovídající úchytku, anebo naopak – k úchytce vybrat ten nejvhodnější dekor. I dětský pokoj tak může být do detailu sladěný.

To ale není všechno. Nejen úchytky se pyšní statusem nezávadné. Nábytková dvířka řady Natur Concept jsou založena na zcela nové výrobní bázi, takže obsah přidaných látek včetně formaldehydů se blíží hodnotám rostlého masivního dřeva. Tato dvířka lze označit za doslova ekologická a hygienicky absolutně nezávadná. Splňují ty nejpřísnější normy, a proto jsou zvláště vhodná pro nábytek do dětského pokoje nebo ložnice. Nezávadnost tohoto materiálu ucítíte sami – tedy vlastně, neucítíte vůbec nic. Nábytkový dvířka Natur Concept totiž nevylučují žádné pachy, neucítíte proto žádné pachové stopy po barvě nebo lepidlech, jak se tomu u nově zakoupeného nábytku občas stává.

 

Dětská úchytka na dvířkách dětského nábytku

 

 

 

TRACHEA, s.r.o. 

Společnost TRACHEA je největším českým výrobcem komponentů – dvířek pro nábytkářský průmysl. Na trhu působí již od roku 1996. Významná část její činnosti se soustřeďuje na produkci nábytkových dvířek pro celý interiér včetně komerčních prostorů. Za dobu své existence se společnost vypracovala do špičky výrobců v tomto oboru. Výrazný podíl na tom má vysoce moderní výrobní technologie, obsáhlost produktových řad a mnohaleté zkušenosti zakladatele firmy i dalších odborníků v tomto oboru. TRACHEA spolupracuje s více jak stovkou maloodběratelů a prestižních velkoodběratelů, významné partnerství ji pojí s dodavateli špičkových materiálů pro výrobu nábytkových komponent. S nabídkou firmy se můžete blíže seznámit na www.trachea.cz a www.overface.cz .

 

 

   KOMERČNÍ PREZENTACE  

 

Zpět