Vydavatelství a nakladatelství

Vydavatelství a nakladatelství PARADISE STUDIO zaměřuje převážnou část svých aktivit do redakční a publikační přípravy knih s tématikou bydlení. Poradenským zaměřením našich knih s úzkou vazbou na podmínky českého trhu jsme nalezli mezeru na knižním trhu, protože kromě praktických rad a konkrétních informací nabízíme současně i fotografie, popisy a řešení, které nabízejí realizační a dodavatelské firmy v našich podmínkách. Ke spolupráci na přípravě obecných poradenských materiálů jsme přizvali desítky firem, které také mohly prezentovat svoje produkty a služby.

Za více než deset let naší činnosti jsme vydali vlastním nákladem patnáct titulů o bydlení (včetně zájmových publikací na zakázku) a jeden cestopis (KAPVERDY ZNOVU OBJEVENÉ).

Více o našich knihách (ceny, popis, obsah) a o mediálních aktivitách v oblasti bydlení a stavebnictví naleznete na našich specializovaných stránkách www.infobydleni.cz , odkud můžete rovněž objednávat po Vašem rozhodnutí a seznámení s detaily příslušné knihy.

 

Jak objednávat?

Knihy skladem lze objednat telefonicky (mobil   603 478 763), mailem (paradise@czMEDIA.eu), přes e-shop (zde) nebo poštou (PARADISE STUDIO, Edvarda Beneše 1562, 500 12 Hradec Králové 12). Balení a doprava k zákazníkovi je ZDARMA. V případě písemné objednávky (mailem nebo poštou) uveďte přesnou adresu, případně IČO, DIČ a fakturační adresu, pokud je jiná, než adresa, na kterou se bude zásilka doručovat.

Součástí balení je vždy daňový doklad (faktura). Jsme plátci DPH.

Knihy lze koupit rovněž v běžné knihkupecké síti u každého dobrého knihkupce.

V případě zájmu o prodej (distribuci) našich knih nás, prosím, kontaktujte, rádi Vám sdělíme výhodné obchodní podmínky.